KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14533011
nr 1453 3011
Carl Ljungman. Vintermotiv. Signerad C Ljungman. Olja på duk, 68x100cm, yttermått inklusive ram: 85x115cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 7 mars 2022
kl 20:48:05
6/3 18:15:17
100 kr
7/3 20:34:57